Selected:

Zonnebloem Sunfinity®

7.50

Zonnebloem Sunfinity®

Sunfinity®

Sunfinity®: de nieuwe zonnebloem. Een bloeirijke tuin of patio het gehele seizoen. Dat brengt Sunfinity jou. plant Sunfinity in jouw tuin, en je krijgt grovere hogere planten met zeer veel bloemen. We adviseren wel te toppen voor meer vertakking. Mocht je liever een echte compacte Sunfinity zoeken? ga dan naar je lokale tuincentrum en vraag naar ‘Sunfinity’ in het seizoen.

7.50

Op voorraad

Beschrijving

Sunfinity®: de nieuwe zonnebloem. Een bloeirijke tuin of patio het gehele seizoen. Dat brengt Sunfinity jou. plant Sunfinity in jouw tuin, en je krijgt grovere hogere planten met zeer veel bloemen. We adviseren wel te toppen voor meer vertakking. Mocht je liever een echte compacte Sunfinity zoeken? ga dan naar je lokale tuincentrum en vraag naar ‘Sunfinity’ in het seizoen.

Een zakje bevat 10 zaadjes.

Tips: Uitgebloeide bloemen verwijderen voor continue bloei. De plant toppen voor meer vertakking als de plant goed blad heeft gemaakt. Als je van compactere planten houdt, adviseren we planten bij uw lokale tuincentrum te kopen. Vraag naar ‘Sunfinity’.

 

Extra informatie

Article Number

70052829

Botanical Name

Common Name

Variety Name

Main Colour

Colour

Product form

Germination (days)

Sowing Period (indoor)

Sowing period (outdoor)

Planting Period

Flowering Period

Harvesting Period

Position in Garden

Suited for

Growth Habit

Height

Width (cm)

Plant Spacing

Sluit Menu
×
×

Winkelmand

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.