Selected:

Struikboon 'Serengeti'

3.99

Struikboon 'Serengeti'

Serengeti

Serengeti is een uitstekend ras dat mooie lange fijne dunne bonen produceert. Lange, zachte smakelijke groene bonen van ongeveer 16cm. De plant heeft een opgaande groei en de heeft een goede productie. Dit ras heeft bovendien resistentie tegen het bonenmozaiek virus..

3.99

Op voorraad

Beschrijving

Serengeti is een uitstekend ras dat mooie lange fijne dunne bonen produceert. Lange, zachte smakelijke groene bonen van ongeveer 16cm. De plant heeft een opgaande groei en de heeft een goede productie. Dit ras heeft bovendien resistentie tegen het bonenmozaiek virus..

Een zakje bevat 150 zaadjes.

Tips:

Extra informatie

Botanical Name

Common Name

Variety Name

Main Colour

Colour

Flowering Period

Harvesting Period

Position in Garden

Suited for

Growth Habit

Height

Plant Spacing

Sluit Menu
×
×

Winkelmand

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.