Selected:

Stevia 'Candy'- Organic

2.95

Stevia 'Candy'- Organic

Candy

Stevia ‘Candy’ is de natuurlijke zoetstof. Stevia kun je zelf telen en vers, gedroogd of als poeder gebruiken. Geheel natuurlijk ‘0% calorieen’. Dit ras is veredeld voor betere productie en voor zijn zoete smaak. Het gewas is bossig en licht groen met volle takken. Ca. 60 dagen van zaaien tot oogst.

2.95

Op voorraad

Beschrijving

Stevia ‘Candy’ is de natuurlijke zoetstof. Stevia kun je zelf telen en vers, gedroogd of als poeder gebruiken. Geheel natuurlijk ‘0% calorieen’. Dit ras is veredeld voor betere productie en voor zijn zoete smaak. Het gewas is bossig en licht groen met volle takken. Ca. 60 dagen van zaaien tot oogst.

Een zakje bevat 300 zaadjes.

Tips:

Extra informatie

Botanical Name

Botanical Species

Common Name

Variety Name

Main Colour

Colour

Product form

Germination (days)

Sowing Period (indoor)

Planting Period

Flowering Period

Harvesting Period

Position in Garden

Suited for

Growth Habit

Height

Width (cm)

Plant Spacing

Sluit Menu
×
×

Winkelmand

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.